Realizacje

Zobacz przykładowe projekty wykonywane przez firmę Venartus

Strony i Sklepy Internetowe

Chcemy wam pokazać najciekawsze naszym zdaniem realizację wykonywane przez naszą firmę. W razie czego możemy podesłać więcej, lub pokazać je wam na spotkaniu.

Natural Hotel w Warlitach Wielkich. Hotel położony w pięknych okolicznościach przyrody zapewnia rozrywkę oraz możliwość odpoczęcia. Słyną z nieziemskich wesel. Sedecznie zapraszamy na ich stronę!

Trofeum, sklep oraz strzelnica. Największa strzelnica otwarta w północnej Polsce, zlokalizowana w Malborku. Doświadczycie tu niesamowitych emocji oraz spotkacie wyszkoloną kadrę. Bardzo duży asortyment strzelecki.

Solar Eagle, czyli naturalna energia ze słońca dla domu oraz firmy. Konkurencyjne ceny oraz specjaliści z branży instalatorstwa, jeżeli zastanawiasz się nad obniżeniem rachunków za prąd, to musisz się do nich zgłosić!

Kraina Jezior, przepyszna restauracja w samym sercu Mazur, w Ostródzie. Jeżeli kiedykolweik będziecie mieli okazję być niedaleko, koniecznie musicie wstąpic. Jedna z najlepszych restauracji w całym regionie! Wystarczy odwiedzić stronę i wejść na Facebooka by się o tym przekonać.

Eksperci finansowi z Elbląga, zajmą się wszystkim co dotyczy finansów i chętnie pomogą w kryzysowych sytuacjach. Zgrana ekipa i bardzo fajni ludzie. Polecam!

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem biznesu w Chinach? 
A może chcesz ściągnąć duże ilości towaru do Europy?
Ta firma jest dla Ciebie!

Angielski w Trójmieście. Doskonały wykładowca, który w przyjazny i bardzo dokładny sposób nauczy Cię języka angielskiego. Małe grupy i przyjazna atmosfera spotkań w Gdańskiej restauracji.

Szwalnia w Łężycach. Bardzo profesjonalni i przyjaźni ludzie, którzy dbają o swoich pracowników jak nikt inny zapewniając im mieszkania i wspierając lokalne przedsiębiorstwa. Prawie 30 lat doświadczenia powoduje, że uszyją dosłownie wszystko!

Kredyt? Ubezpieczenie? Szybka pożyczka?
A może musisz opłacić rachunki lub wysłać kuriera?
W punkcie Domu Finansowego w Ostródzie zrobisz to szybko i skutecznie!

Tapicer w Ostródzie. Doskonała jakość wykonywanych usług, sam miałem okazję się o tym przekonać. Oprócz standardowych prac w domu, bez problemu zmienisz tapicerkę nawet na swoim jachcie czy w samochodzie!

Wspaniałe ręcznie szyte ubrania, plecaki, torby. 
Pani Kasia wie jak obchodzić się z igłą i nitką 🙂

Biuro projektowania wnętrz z południowej Anglii. 
Doskonała znajomość potrzeb klienta oraz wysoki poziom estetyki, wykonują również projekty dla klientów w Polsce.

Projekty Graficzne

Kilka projektów graficznych realizowanych na zlecenie klientów. Nie chcemy was zanudzić więc jeżeli macie ochotę możemy pokazać ich znacznie więcej, wystarczy napisać.

Gotowi na rozpoczęcie współpracy?

Osoba Kontaktowa : Artur Gębura

Telefon : 505 063 328

E- mail : venartus@gmail.com

 

Share This